„Zdrowo i Sportowo” – gr. III
Dwudziestego pierwszego września grupa III realizowała kolejny temat projektu edukacyjnego Zdrowo i sportowo pt. „W sadzie”.
Dwudziestego pierwszego września grupa III realizowała kolejny temat projektu edukacyjnego Zdrowo i sportowo pt. „W sadzie”.