Marsz Godności
Grupa „Zajączki” w piątek 29.05. wraz z Panią Dyrektor wzięła udział w Marszu Godności dla osób z niepełnosprawnością zorganizowanym przez PSONI Koło w Dobrym Mieście. To wydarzenie co roku przypomina o czymś bardzo ważnym: o godności, równości i prawie do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym każdego człowieka. To lekcja wrażliwości społecznej i przypomnienie, jak ważne jest budowanie świata opartego na szacunku i zrozumieniu. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.