Dzień Kobiet
Wszyscy chłopcy z naszego przedszkola pamiętali o Dniu Kobiet. Z tej okazji każda mała i duża kobieta otrzymała życzenia i upominki.
Wszyscy chłopcy z naszego przedszkola pamiętali o Dniu Kobiet. Z tej okazji każda mała i duża kobieta otrzymała życzenia i upominki.