WAŻNA INFORMACJA DLA RODZICÓW

Aktualności | Anna | 15 marca 2020

Ze względu na przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się COVID-19, od poniedziałku 16 marca br. Przedszkole będzie zamknięte dla interesantów. Wszystkie pilne sprawy będą załatwiane telefonicznie oraz e-mailowo. Informację o wynikach rekrutacji można uzyskać telefonicznie. Oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola dla kandydatów zakwalifikowanych na rok szkolny 2020/2021 można pobrać ze strony internetowej lub w holu przedszkola i złożyć do przygotowanej w tym celu skrzynki znajdującej się w budynku przy drzwiach wejściowych do przedszkola  w godz. 8.00-12.00. Można również zrobić skan lub zdjęcie wypełnionego oświadczenia i wysłać mailem.

Nazwa dokumentu Format pliku
Oświadczenie woli Pobierz DOCX
Pobierz PDF
  • tel. do kontaktu: 502 280 172
  • e-mail: grazyna.jasinska@dobre-przedszkole.edu.pl

poniżej treść komunikatu Burmistrza Dobrego Miasta Jarosława Kowalskiego opublikowanego w dniu 15.03.2020 r. na Facebooku Urzędu Miasta:

„Szanowni Państwo!
Ze względu na przeciwdziałanie rozprzestrzeniania się COVID-19, w trosce o Państwa dobro zamykam do odwołania dla interesantów Urząd Miejski w Dobrym Mieście oraz jednostki jemu podległe.
Jednocześnie informuję, iż pracownicy Urzędu oraz w/w jednostek pozostają do Państwa dyspozycji telefonicznie oraz e-mailowo.
Dalsze informacje zostaną przekazane w dniu jutrzejszym.”
Burmistrz Dobrego Miasta
Jarosław Kowalski”