Sukcesy naszych przedszkolaków w konkursach

Aktualności | Aneta | 18 lutego 2019

Nasze przedszkolaki biorą udział w różnych konkursach plastycznych ogólnopolskich i międzynarodowych  organizowanych przez  instytucje zewnętrzne. Część z nich osiąga sukcesy i zajmuje wysokie, nagradzane  miejsca. W ostatnim czasie aż 3 dziewczynki z Grupy VII zajęły pierwsze miejsca w konkursach i otrzymały nagrody, które zapewne będą dla nich motywacją do podejmowania dalszej aktywności w tym zakresie. I miejsce w konkursie plastycznym międzynarodowym pt. „Kubuś Puchatek moim przyjacielem” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Bajkowa Kryjówka” z Płocka zajęła Julia Goławska, I miejsce w konkursie plastycznym ogólnopolskim pt. „Świąteczne dekoracje” organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 23 w Katowicach  zajęła Maja Obuchowska, II miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Nasz przyjaciel Jeżyk” organizowanym przez Przedszkole Miejskie z Chełma zajęła Marcelina Spirydowicz. Wielkie gratulacje dziewczynki.