Home

Podziękowania


 

Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka.

Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”

JAN PAWEŁ II.

 

2020/2021

 

Dyrektor, grono pedagogiczne i Rada Rodziców Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście składa serdeczne podziękowanie Suszarni Warzyw Jaworski  w Dobrym Mieście

za bezinteresowną pomoc w zorganizowaniu uroczystości  Mikołajkowych  dzieciom  z   Przedszkola  Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście.

Dzięki Państwa życzliwości i  ofiarności na kwotę 1.792,20 zł wszystkie dzieci otrzymały wspaniałe prezenty i  wiele radości podczas spotkania z Paniami Mikołajkami a także wiarę  w to, że są na świecie ludzie o dobrych sercach.

 

Dyrekcja, Rada Rodziców oraz dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Dobrym Mieście składają serdeczne podziękowania sponsorom za radość jaką sprawili bezinteresowną pomocą, która w szczególny sposób przyczyniła się do zorganizowania Mikołajek. Doceniamy życzliwość i otwartość na nasze potrzeby. Pięknie dziękujemy za ten gest.

Państwu Marioli i Kazimierzowi Plakwiczom Diagnostyka Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

Panu Arturowi Banaszek – Elektro Kontakt

Panu Pawłowi Marchlewiczowi – PAMARTRANS

Pani Prezes Katarzynie Siemaszko – Zarząd Warmińskiego Banku Spółdzielczego w Jonkowie

Panu Romanowi Przewoźnemu

Panu Janowi Nowickiemu – Now-Met

Panu Piotrowi Kościelskiemu – BLACKLINE

Panu Mariuszowi Czerwińskiemu – CMYK

Panu Janowi Wołosiukowi – REMEX

Panu Marcinowi Wolak – Auto Mar

Pani Ewie i Pawłowi Bednarczykom

Panu Krzysztofowi Adamczyk – TONETIC

 

2019/2020

Składamy serdeczne podziękowania właścicielom firmy CMYK – Państwu Edycie i Mariuszowi Czerwińskim za wrażliwość, wielkie serce, zaangażowanie w prace i działania na rzecz naszego przedszkola. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za bezinteresowną pomoc, dobroć, wspaniałą współpracę i zrozumienie. Dzięki Państwa ofiarności przedszkole zyskało nowe folie na drzwi, co upiększyło sale przedszkolne oraz poprawiło estetykę, komfort i jakość pracy dzieciom i nauczycielom.

2018/2019

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie i przedstawienie teatrzyku dla dzieci „Legenda o Smoku Wawelskim”. Każde przedsięwzięcie, które wnosi w życie dziecka uśmiech i zadowolenie jest bezcenne.

 

Składamy serdeczne podziękowania Panu Danielowi Jaworskiemu i całemu Zarządowi Suszarni Warzyw Jaworski w Dobrym Mieście za okazaną pomoc przy organizacji Dnia Dziecka w naszym przedszkolu. Dziękujemy za  dobroć i życzliwość,  za książki dla dzieci, które sprawiły wiele radości i uśmiechów.

 

Serdeczne podziękowania całemu Zarządowi Suszarni  Warzyw Jaworski w Dobrym Mieście a szczególnie Panu Danielowi Jaworskiemu za przeznaczenie kwoty 2 434,43 zł  i  zorganizowanie wspaniałych upominków dla wszystkich 175 dzieci z przedszkola z okazji Mikołajek w grudniu 2018 roku ( książeczki, kredki itp) składają dzieciaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście wraz z całą społecznością przedszkola: dyrektorem,pracownikami, rodzicami. Po raz kolejny w ramach  naszej współpracy mogliśmy skorzystać z Państwa szczodrości i pomocy wtedy kiedy jej naprawdę potrzebowaliśmy,  za co jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Dziękujemy także nieocenionej Pani Marcie Ogińskiej, która wkłada wiele wysiłku i serca  podczas poszukiwania odpowiednich prezentów dla naszych przedszkolaków.   DZIĘKUJEMY !!!

2017/2018

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w ostatnich dniach w pomoc podczas przeprowadzki Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście z budynku  przy ul. Grudziądzkiej do nowego budynku przy ul. Warszawskiej 7A.  Szczególne podziękowania składamy Rodzicom, Państwu:  Banaszek, Burzyńskim, Bojarowicz, Sokół, Kurtiak, Mucha, Polakiewicz, Drozdowskim, Pileckim a także wszystkim znajomym i przyjaciołom przedszkola, którzy także nas nie zawiedli. Dziękujmy również Pani Beacie Harań zastępcy burmistrza Dobrego Miasta, która wraz z synem aktywnie pomagała  w przeprowadzce do nowego budynku przedszkola oraz pracownikom Urzędu Miasta a w szczególności Pani Magdalenie Herman.

 Dzięki tak dużej pomocy, którą otrzymaliśmy mogliśmy rozpocząć nowy rok szkolny, w dniu 3 września 2018 r. w nowym budynku przedszkola, na który czekaliśmy wszyscy od wielu lat.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

Z głębi serca składamy podziękowania naszym sponsorom – Suszarni Warzyw „Jaworski” w Dobrym Mieście za zakupienie wszystkim przedszkolakom wspaniałych prezentów z okazji Dnia Dziecka i uroczystego zakończenia roku szkolnego w przedszkolu, na ogólną kwotę 1 845,oo zł.  Zestawy klocków, frisbee, kolorowe piłki i bańki mydlane, którymi obdarowane zostały dzieci były dla nich bardzo atrakcyjnym prezentem i sprawiły im ogromną radość. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym darczyńcom ponieważ nie po raz pierwszy mogliśmy liczyć na ich  pomoc.  Szczególnie dziękujemy Panu Danielowi Jaworskiemu i całemu zarządowi . Dziękujemy też za wszelką pomoc w organizacji i zakupie upominków dla dzieci – Pani Marcie Ogińskiej.

. 

 

 

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomogli nam w zorganizowaniu stoiska ze zdrową,  ekologiczną żywnością podczas obchodów Niedzieli Cittaslow w Stodole Kultury w Dobrym Mieście w dniu 24.09.2017 r.. Dzięki Państwa wsparciu nasze stoisko było różnorodne i pełne zdrowych smakowitości. Dziękujemy Rodzicom: Julicie Czerwińskiej, Annie Kostek, Katarzynie Melnyczok, Katarzynie Kajrys, Justynie Szałkowskiej, Katarzynie Pileckiej, Marcie Złotucha, Kamili Zubalskiej, Ewie Korzeniewskiej, Magdalenie Baluta, Renacie Kononiuk oraz Państwu Langowskim i Państwu Kruba.

Dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim rodzicom i sponsorom za pomoc w organizacji paczek Mikołajkowych dla przedszkolaków, które sprawiły dzieciom wiele radości w dniu 6 grudnia 2017 r. podczas uroczystości spotkania z Mikołajem. Dzięki zaangażowaniu rodziców,  Rady Rodziców oraz sponsorów  dzieci otrzymały atrakcyjne paczki.

Szczególne podziękowania składamy Suszarni Warzyw Jaworski w Dobrym Mieście za przekazanie dla 125 dzieci obrazków do malowania kolorowym piaskiem, które były jedną z głównych atrakcji paczek na ogólna kwotę 1230,00 zł brutto. Był to bardzo duży wkład do  paczek i jesteśmy za to bardzo wdzięczni całemu zarządowi Suszarni Warzyw  oraz panu Danielowi Jaworskiemu tym bardziej, że to już kolejne wsparcie nas w organizacji uroczystości przedszkolnych dla naszych przedszkolaków.Suszarnia Warzyw Jaworski - logo PL i ENG

 

Serdecznie dziękujemy także rodzicom: pani Monice Szóstek , Marcie Kurtiak, Magdalenie Rzyp-Baluta, Julicie Czerwińskiej  i innym oraz panu Arkadiuszowi Kieżun z ART-TECH-u, kierownictwu AGROKOPLEKS SP z o.o. w Dobrym Mieście.

Dziękujemy!

2016/2017

PODZIĘKOWANIE

„Serce jest bogactwem, którego się nie sprzedaje ani nie kupuje, ale które się ofiarowuje”.  Gustaw Flaubert                                                                                                     
Dyrektor, grono  pedagogiczne oraz wychowankowie
z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście

Składają serdeczne podziękowania

 Suszarni Warzyw Jaworski

w Dobrym Mieście

Suszarnia Warzyw Jaworski - logo PL i ENG

za pomoc w zorganizowaniu  atrakcyjnych uroczystości przedszkolnych dla wszystkich wychowanków Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście z okazji Dnia Dziecka i zakończenia roku szkolnego w przedszkolu  oraz  przekazanie wartościowych,  książkowych upominków dla wszystkich dzieci na obie uroczystości o łącznej wartości 1124,72 zł. Dzięki Państwa upominkom zorganizowane przez przedszkole uroczystości stały się bardziej atrakcyjne  i sprawiły dzieciom ogromną radość.

                                                              Pięknie za to Dziękujemy!

                                                                                                                  22.06.2017 r.

 

Wielkie podziękowania składamy wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły nasze przedszkole w organizacji Festynu Rodzinnego w dniu 8 czerwca 2017 r.

Szczególne podziękowania składamy naszym wspaniałym rodzicom, którzy podjęli się   udziału w teatrzyku  dla dzieci pt.: „Calineczka”, który stanowił jedną z atrakcji podczas festynu. Poświęcali oni  swój wolny czas na przygotowania, szycie strojów a efekt końcowy podczas przedstawienia zachwycił wszystkich widzów, tych małych i tych dużych o czym świadczyły reakcje w trakcie przedstawienia i brawa końcowe. Tymi rodzicami byli: Pani Danuta Dąbrowska, Pani Magdalena Skupień, Pani Ewelina Bałdyga, Pani Natalia Adamczewska, Pani Iwona Karpiniak, Pani Emilia Pietnoczka, Pani Monika Niedźwiadek, Pan Artur Banaszek, Pan Adam Nagajewski, Pan Dariusz Grela, Pan Andrzej Chomka, Pan Artur Kożuszek oraz Państwo Monika i Robert Wiśniewscy.           Dziękujemy pięknie Panu Andrzejowi Fabisiakowi dyrektorowi CKB w Dobrym Mieście  za udostępnienie Stodoły Kultury, sprzętu nagłaśniającego i pracowników, którzy podczas festynu byli do naszej dyspozycji.  Dziękujemy  Panu Stanisławowi Ciunowicz Prezesowi  OSP w Dobrym Mieście za wspaniały pokaz strażaków  w trakcie festynu oraz pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Dziękujemy Panu Mariuszowi Purzyckiemu za pomoc w przewiezieniu wszystkich niezbędnych rzeczy (dekoracje, stroje, ławeczki, itp) do Stodoły Kultury. Równie pięknie dziękujemy sponsorom: Państwu Brygidzie i Robertowi Gzik ze sklepu „Balbinka” i „Pawełek” w Dobrym Mieście za podarowanie 200 bułeczek, Państwu Agnieszce i Jakubowi Goławskim  za zasponsorowanie wody mineralnej do picia dla wszystkich, Pani Joannie Langowskiej za upieczenie 200 rogalików na festyn. Dziękujemy także Pani Wiesławie Decyk z Firmy „Smakoszek” za upieczenie kiełbasek na naszą uroczystość. Dzięki zaangażowaniu wymienionych wyżej osób i instytucji nasza przedszkolna, rodzinna uroczystość była bardzo udana. Raz jeszcze wszystkim pięknie dziękujemy.

 

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom: Pani Monice Gruźdź -Sawczak i Pani Magdalenie Borodziewicz oraz sponsorom: Pani Joannie Spirydowicz z Salonu Kosmetycznego „CAMELEO”, Panu Michałowi Mikulskiemu ze sklepu Złotnik „KARAT”,  Panu Arkadiuszowi Piekarskiemu z Baru „Tawerna” i  Panu Piotrowi Adamczykowi z Toneticu za pomoc w zorganizowaniu wycieczki dzieciom  z Grupy „Grających Świerszczyków” do salonu zabaw „FIGLOLANDIA” w Olsztynie. Serdecznie dziękujemy!

 

 

 

                        PODZIĘKOWANIE

 Dyrektor i grono pedagogiczne Przedszkola Samorządowego nr 1

w Dobrym Mieście składa serdeczne podziękowanie

                            Suszarni Warzyw Jaworski 

                                    w Dobrym Mieście

                          Suszarnia Warzyw Jaworski - logo PL i ENG

Za bezinteresowną pomoc w zorganizowaniu uroczystości  Mikołajkowo Bożonarodzeniowych  dzieciom  z   Przedszkola  Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście i zakup upominków  w postaci  atrakcyjnych puzzli i gier na kwotę 1230 zł.

Dzięki Państwa życzliwości i  ofiarności wszystkie dzieci będą miały wspaniałe prezenty i  wiele radości podczas spotkania z Mikołajem a także wiary  w to, że są na świecie ludzie o dobrych sercach, których w grudniu często nazywamy Mikołajami.

                                  Serdecznie dziękujemy!

 

 

       PODZIĘKOWANIE

     Serdeczne podziękowania dla taty Hani Banaszek z Grupy  II -Świerszczyków  za sponsorowanie i wymianę oświetlenia w szatni dzieci młodszych składa Dyrektor i pracownicy przedszkola . Dzięki Pana zaangażowaniu w pomoc dla przedszkola i dzieci świat z perspektywy szatni wygląda teraz  radośniej i na pewno dużo jaśniej.

Dziękujemy za wielkie serce i okazaną pomocną dłoń.

 

 2015/2016

Dyrektor i całe grono pedagogiczne składa  serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w pomoc w odnowieniu szafek w szatniach dla dzieci. Dzięki ich bezinteresownej pomocy i dużemu wysiłkowi jaki włożyli przy szlifowaniu i malowaniu szafek bardzo zmienił się wygląd szatni przedszkolnej. Obecnie jest tam kolorowo, jasno i wesoło. Dziękujemy im  wszystkim za to, że zawsze możemy liczyć na ich pomoc. Szczególne podziękowania składamy rodzicom, którzy malowali szafki dla grup III, IV i V w lipcu w okresie wakacyjnym, a byli to:

 1. Przemysław Pryszlak,
 2. Katarzyna i Remigiusz Pawlak,
 3. Agata i Artur Miarka,
 4. Paweł Płoski,
 5. Agnieszka i Paweł Kobza,
 6. Tomasz Sobol,
 7. Robert Zalewski
 8. Łukasz Dobryńczuk

Równie gorąco dziękujemy rodzicom, którzy zaangażowali się w malowanie szafek grup I i II w miesiącu wrześniu, zaangażowanie rodziców przeszło nasze oczekiwania. A byli to:

 1.    Paweł Chojnowski
 2. Przemysław Chyżyński
 3. Dariusz Kurdyła
 4. Jan Iwaniec
 5. Sławomir Piwko
 6. Wojciech Porębski
 7. Krzysztof Skrzyński
 8. Marek Sobolewski
 9. Artur Banaszek
 10. Robert Fiedorowicz
 11. Mariusz Jakubowski
 12. Andrzej Sawczak
 13. Kamil Sołodowczuk
 14. Robert Zalewski

                            SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !

 

Dziękujemy Panu Łukaszowi Wrzosek za przekazanie dla Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Dobrym Mieście ogromnego, pięknego  pluszowego misia.  Jest nam bardzo miło, że jako absolwent naszego przedszkola pamięta Pan o nas.

Serdecznie dziękujemy!

2014/2015

Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom z Rady Rodziców , Stowarzyszeniu „Dobre Przedszkole”, Pani Wiesławie Decyk i Firmie „Smakoszek” oraz Państwu Brygidzie i Robertowi Gzik ze sklepu „Balbinka” za pomoc w organizacji uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego w przedszkolu. Szczególne podziękowania składamy jednak rodzicom dzieci kończących  przedszkole, którzy ufundowali dla przedszkola projektor i ekran. Dzięki ich hojności przedszkole i dzieci podczas zajęć będą  korzystać z nowoczesnych środków dydaktycznych. Ogromne dzięki Kochani Rodzice.

Podziękowania składają  Dyrektor i grono pedagogiczne

Dyrektor oraz  grono pedagogiczne składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomogły w organizacji uroczystości przedszkolnej z okazji Święta Rodziny pod nazwą:    „Rodzice Dzieciom – Dzieci Rodzicom”, która odbyła się w Stodole Kultury dnia 2 czerwca 2015 r.    Szczególne podziękowania składamy rodzicom, którzy wystąpili w teatrzyku przygotowanym dla dzieci pt. „Nie płacz Koziołku”: Państwu Marcie i Łukaszowi Kurtiak, Pani Natalii Adamczewskiej, Pani Agnieszce Chomka -Goławskiej, Monice Niedźwiadek, Pani Emilii Pietnoczka,  Pani Monice Wiśniewskiej, Pani Elżbiecie Kożuszek, Pani Monice Stepaniuk, Pani Marcie Złotucha, Pani Joannie Nowickiej, Pani Iwonie Kuształa, Pani Katarzynie Szadziun, Panu Remigiuszowi Pawlak.

Dziękujemy także wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przewożenie sprzętu, ławeczek, dekoracji itp, a szczególnie: Panu Bartoszowi Kurtiak oraz  Panu Mariuszowi Purzyckiemu.

Podziękowania należą się również Pani Wiesławie Decyk i firmie „SMAKOSZEK” za upieczenie pysznych rogalików na imprezę  oraz dyrektorowi CKB w Dobrym Mieście Panu Andrzejowi Fabisiak  i pracownikom  za udostępnienie Stodoły Kultury oraz nagłośnienie imprezy.

Serdecznie dziękujemy!

 

Serdeczne podziękowania składamy  Kindze Mikołap oraz jej mamie Katarzynie Laufer – Mikołap za przekazanie dla przedszkolaków atrakcyjnych zabawek. Dziękujemy!

      Ogromne podziękowania składamy pewnemu młodemu człowiekowi o nazwisku Chomej (niestety nie znamy jego imienia) i jego mamie, za przekazanie dla Przedszkola używanych  zabawek które na pewno ucieszą nasze przedszkolaki. Jest nam bardzo miło, że są takie osoby, które chcą dzielić się nami.         

                Dziękujemy!                                                             

       Serdecznie dziękujemy wszystkim tatusiom i dziadkom, którzy pomogli nam w  składaniu  nowo zakupionych mebelków do grupy Pszczółek i Biedronek oraz umeblowaniu tych sal. Dzięki Państwa pomocy dzieci szybko znalazły się w innych , bardziej kolorowych, przyjaznych  i dostosowanych dla przedszkolaków  salach zabaw. Szczególnie dziękujemy Panom:

Kazimierzowi Jakubiak, Łukaszowi Dobryńczuk, Krzysztofowi Kowalskiemu, Rafałowi Poczykowskiemu, Remigiuszowi Pawlak, Przemysławowi Pryszlak, Januszowi Kostyra, Arturowi Kożuszek, Łukaszowi Leszczyńskiemu, Krystianowi Szałkowskiemu, Robertowi Malinowskiemu, Leszkowi Wielgosz

                                                                    Serdecznie Dziękujemy!

Panu Sławomirowi Najder z Carrefour w Olsztynie składamy podziękowania za podarowanie dla przedszkola zabawek, które wzbogaciły naszą bazę i uatrakcyjniły organizowane zabawy naszych przedszkolaków. Dziękujemy!

Dyrektor i grono pedagogiczne pragnie bardzo gorąco podziękować Państwu Joannie i Markowi Kuształa za bezpłatne przekazanie na rzecz przedszkola komputera, który od dziś będzie służył nauczycielom i wychowankom przedszkola. Przyjmujemy Państwa do grona przyjaciół Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Dobrym Mieście. Serdecznie dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla Państwa Tadeusza Szczerby i Doroty Szczerby z P.H.U.  BRATPOL s.c.   w Świątkach za nieodpłatne przekazanie dla przedszkola desek na piaskownice.  Dzięki Państwa życzliwości i ofiarności zaczęliśmy nowy rok szkolny z nowymi, ładnymi a przede wszystkim bezpiecznymi piaskownicami. Dziękujemy!

2013/2014

Wyrazy szacunku i podziękowania Dyrektor Przedszkola składa Panu Jarosławowi Wolakowi Prezesowi Spółdzielni Mieszkaniowej „Pewność” w Dobrym Mieście za wypożyczenie dla przedszkola   rusztowań niezbędnych do wykonania prac na wysokościach. Ogromne dzięki!

W imieniu dzieci i rodziców z grupy maluszków a także pracowników przedszkola składamy serdeczne podziękowania mamom z grupy I i IV : Pani Marioli Czaplickiej i Pani Ewie Duda za uszycie pościeli na poduszki i kołderki. Za ten dar serca i wkład pracy bardzo serdecznie naszym drogim mamom dziękujemy.

Dyrektor i grono pedagogiczne składa serdeczne podziękowania panu Łukaszowi Pileckiemu tatusiowi naszej sympatycznej Marysi za wykonanie bezpłatnie prac związanych z przeniesieniem domofonu z holu do sali przedszkolnej grupy V.      Serdecznie dziękujemy.

 

2012/2013

Serdeczne podziękowania  Dyrektor i Grono pedagogiczne składa panu Tadeuszowi Melnyczok z  DeLaval Operations  Sp. z o.o. oddział w Dobrym Mieście  za przekazanie na rzecz Przedszkola Samorządowego Nr 1 dwóch rzutników. Dzięki pana bezinteresownej pomocy  z użyciem nowych pomocy dydaktycznych w bardziej atrakcyjny sposób będą mogły być organizowane zajęcia dla dzieci w naszym przedszkolu. Dziękujemy!

Dyrektor i grono pedagogiczne Przedszkola Samorządowego Nr 1   w Dobrym Mieście  składa serdeczne   wyrazy podziękowania  

  całemu zarządowi BMT w Dobrym Mieście:  

                  Pani prezes Joannie Kołakowskiej,   

Panu wiceprezesowi Ireneuszowi Galanciak    

oraz Pani prokurent Wandzie Kućko

            za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do pełnienia dobra, za bezinteresowną pomoc i ofiarność    a konkretnie   za przekazanie     sprzętu nagłośnieniowego, który posłuży do organizacji wielu uroczystości i imprez oraz pomoże naszej placówce oraz naszym przedszkolakom w dalszym rozwoju.              

 

Składamy serdeczne podziękowania:

 • Panu Wojciechowi Staszkiewicz za wykonanie tablic i karmników  dla każdej grupy.
 • Pani Elwirze Lada oraz  Naczelnikowi Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie  mł. insp.   Robertowi Zalewskiemu   i    st. sierż. Agnieszce Szlachtowicz    za zorganizowanie spotkania edukacyjnego dla najmłodszych 3 i 4 letnich dzieci z naszego przedszkola dotyczącego bezpieczeństwa pt. „Klub Pancernika klika w fotelikach”.
 • Wszystkim rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu uroczystości ogólnoprzedszkolnej  pt.: „Hej kolęda, kolęda” z Jasełkami w wykonaniu rodziców i dzieci oraz kiermaszem świątecznym, a w szczególności  Radzie Rodziców przedszkola: p. Marcie Kurtiak, p. Joannie Kuształa,   p. Marcinowi Zalewskiemu, p. Andrzejowi Górskiemu, p. Krystianowi Szałkowskiemu

17 rodzicom , którzy wystąpili w Jasełkach:

 • Januszowi Niemiec,
 • Krystianowi Szałkowskiemu
 • Annie Czasnojć
 • Joannie Kućko
 • Marcie i Łukaszowi Kurtiak, 
 • Marcinowi Żak,
 • Katarzynie i Piotrowi Duk,
 • Sylwii Rutkowskiej,
 • Marcie Pacholec,
 • Dorocie Plopa, 
 • Katarzynie Witulskiej,
 • Monice Stepaniuk,
 • Joannie i Bogdanowi Zalińskim,
 • Marcinowi Zalewskiemu

oraz Państwu:

 • Marioli i Andrzejowi Burzyńskim,
 • Pani Marioli Czaplickiej,
 • Brygidzie i Robertowi Gzik,
 • Annie Hanusz,
 • Jolancie Kukałowicz,
 • Magdalenie Kurowskiej,
 • Tadeuszowi Melnyczok,
 • Sylwii Rutkowskiej,
 • Romanowi Zawadzkiemu,
 • Marcinowi Zalewskiemu

Ogromne podziękowania składamy także osobom i instytucjom które wsparły nas w organizacji uroczystości jasełkowej „Hej kolęda, kolęda”:

 • Panu Andrzejowi Woni Dyrektorowi Zespołu Szkół w Dobrym Mieście,
 • Pani Joannie Kołakowskiej prezesowi BMT oraz Panu Ireneuszowi Galanciak zastępcy prezesa BMT w Dobrym Mieście,
 • Państwu Teresie, Danielowi, Michałowi Jaworskim -Suszarnia Warzyw w Dobrym Mieście,
 • Pani Annie Krech,
 • Panu Wojciechowi Krupa – Firma INDEKS,
 • Panu Pawłowi Kuształa,
 • Pani Katarzynie Mackiewicz – PHU „JAREX”,
 • Pani Dorocie Skorulskiej „NETTO” w Dobrym Mieście,
 • Pani Wiesławie Decyk -Firma „SMAKOSZEK”
 • a także tym wszystkim, których nie wymieniliśmy a podziękowania im się należą.

 

2011/2012

„Człowiek wart jest tyle, ile może dać drugiemu człowiekowi” – Jan Paweł II

Dyrektor, pracownicy i dzieci składają serdeczne podziękowania panu Wojciechowi Staszkiewicz za wykonanie drewnianych szczebelków i pomoc w odrestaurowaniu starych, ogrodowych ławek.

Dziękując za dobrą wolę i wielkie serce życzymy wielu sukcesów i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

 

Dyrektor, grono pedagogiczne i pracownicy przedszkola składają serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, a także instytucjom, które w ostatnim czasie wzięły aktywny udział w organizacji uroczystości Mikołajkowej i Bożonarodzeniowej. Szczególnie dziękujemy za przyniesione do „Kącika świątecznych rozmaitości” ciasta, ozdoby choinkowe, karty świąteczne i inne rzeczy oraz za przekazanie na rzecz dzieci z przedszkola słodyczy, owoców i różnych drobiazgów do paczek.

Drodzy rodzice – darczyńcy w myśl słów Jana Pawła II – daliście nam bardzo dużo i to nie tylko w wymiarze materialnym, ale okazaliście nam życzliwość, zrozumienie i wyciągnęliście do nas pomocną dłoń, Dlatego też szczególnie chcemy podziękować rodzicom – sponsorom:

 • Państwu Marcie i Andrzejowi Burzyńskim ze sklepu „KOMIPIK”
 • Państwu Magdzie i Konradowi Okurowskim
 • Państwu Brygidzie i Robertowi Gzikom ze sklepu „BALBINKA”
 • Pani Joannie Kusztale
 • Pani Marioli Czaplickiej
 • Pani Marcie Kurtiak
 • Pani Sylwii Rutkowskiej
 • Pani Magdzie Kurowskiej
 • Pani Lidii Głowacz
 • Pani Joannie Lachowicz
 • Dyrektorowi i pracownikom Banku BGŻ oddział w Dobrym Mieście
 • Państwu Teresie, Danielowi, Michałowi Jaworskim z Suszarni Warzyw „Jaworski” w Dobrym Mieście
 • Panu Pawłowi Kusztale z firmy Usługi Ogólnobudowlane w Dobrym Mieście
 • Pani Jolancie Rucińskiej z kwiaciarni „Jola’s Flowers” w Dobrym Mieście
 • Pani Annie Mazurek z zakładu fryzjerskiego „ANIA” w Dobrym Mieście

2010/2011

Dziś wielką wdzięczność czujemy
i z serca wszystkim dziękujemy tym,
którzy nas wspierają o nasz rozwój również dbają,
zapraszają nas do siebie,
pomagają nam w potrzebie.

Podziękowania składają Dyrektor, Pracownicy i Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście

Serdecznie dziękujemy Państwu Dorocie i Krzysztofowi Kobusom właścicielom firmy INTER-TRANS za bezpłatne przewozy dzieci z naszego przedszkola.

Dziękujemy Rodzicom, którzy zapraszali nas do swoich miejsc pracy oraz gościli w naszej placówce i opowiadali dzieciom o swoich zawodach.

Podziękowania składamy Nadleśnictwu Sarny za umożliwienie dzieciom bezpośredniego kontaktu z przyrodą podczas wycieczek do lasu.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Dobrym Mieście, pracownicy oraz dzieci serdecznie dziękują Panu Januszowi Chełchowskiemu – dyrektorowi Szpitala MSWiA w Olsztynie za umożliwienie zorganizowania i przeprowadzenia w naszej placówce wspaniałego pokazu ratownictwa medycznego. Prezentacja ta ukazała nam jak ważne jest szybkie udzielanie pierwszej pomocy podczas wypadku i jak może uratować ona życie poszkodowanym ludziom. Dzieci też miały możliwość aktywnego udziału w pokazie, co ułatwiło im zapamiętanie wielu czynności medycznych związanych ze skutecznym udzielaniem pomocy.

Pragniemy złożyć podziękowania również Rodzicom, którzy angażują się w sprawy przedszkola, pomagają nam przy organizacji różnorodnych uroczystości, obdarowują nas zabawkami, różnymi materiałami a także pomagają w przygotowaniu pomocy dydaktycznych.

Serdecznie dziękujemy Panu Stanisławowi Trzaskowskiemu – Burmistrzowi Dobrego Miasta, za możliwość zwiedzenia Urzędu Miasta i zapoznanie się z odpowiedzialną pracą urzędników państwowych.