Nasze przedszkolaki w konkursach

Aktualności | Aneta | 27 marca 2018
Nasze przedszkolaki biorą udział w różnych konkursach plastycznych organizowanych przez instytucje zewnętrzne. W ostatnim czasie dzieci brały udział w konkursach: „Nie trudno być dobrym, wystarczy tylko chcieć”- Muzeum Misyjno -Etnograficzne Księży Werbistów w Pieniężnie /Amelia Cybulska/,
„Nasza Polska Biało -Czerwona”- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny zorganizowany przez Oddziały Przedszkolne przy Szkole Podstawowej im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Wilczopolu- Kolonii /Julia Guska/,  „W Tajemniczym Ogrodzie”- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, Miejskie Przedszkole Nr 39,  Katowice /Marcelina Spirydowicz/, „Emocje Przedszkolaka”- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny, Przedszkole Nr 56,  Lublin /Nadia Przybyłek/, „Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna”- II Międzynarodowy Konkurs Plastyczny, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 39,  Rybnik /Małgorzata Sobolewska i  Michał Majorkiewicz/.  Na zdjęciu prezentujemy prace konkursowe naszych przedszkolaków.