Festyn Rodzinny w Stodole Kultury

Aktualności | Aneta | 8 czerwca 2018

8 czerwca w bardzo ciepłe i słoneczne popołudnie w Stodole Kultury odbył się Festyn Rodzinny z udziałem dzieci, rodziców, rodzin przedszkolaków a także zaproszonego gościa  – aktora lalkarza. Atrakcją festynu był występ rodziców w teatrzyku dla dzieci pt.: „Niegrzeczna Żabka”, występy artystyczne dzieci oraz wykonywanie kukiełek przez dzieci pod okiem zaproszonego gościa. Jak zawsze był także poczęstunek dla wszystkich. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy odważyli się wystąpić w teatrzyku, wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, Panu Mariuszowi Purzyckiemu za pomoc w przewożeniu  do Stodoły Kultury niezbędnych rzeczy oraz Państwu Brygidzie i Robertowi Gzik za zasponsorowanie dla wszystkich dzieci pysznych soczków w kartonikach.