Stoisko przedszkola podczas Cittaslow

Aktualności | Ewa | 24 września 2017

W niedzielę Cittaslow nasze przedszkole po raz kolejny przygotowało stoisko pełne ekologicznych pyszności przygotowanych przez pracowników i rodziców. Były ciasta z dyni i marchewki, karpatka, ciasteczka owsiane, jogurtowe z musli, z malinami,  rogaliki, babeczki i ciasteczka w kształcie ślimaka, oponki, chleb z żurawiną, z ziarnami, przetwory w słoikach: ogórki, pomidory, dżemy a także zupa z dyni, barszcz czerwony na zakwasie, paszteciki, kotlety z kaszy, pasta z ciecierzycy i inne smakołyki. Wszystko przygotowane własnoręcznie, z ekologicznych produktów, pozyskanych najczęściej z własnego ogródka. Dopisała nam w tym dniu słoneczna pogoda i świetna atmosfera. Był to miło spędzony czas na smakowaniu potraw, wymianie przepisów, sympatycznych rozmowach, spotkaniach z dawno niewidzianymi znajomymi. Była to  udana Niedziela Cittaslow.  Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom,  którzy pomogli nam w organizacji stoiska.