Home

DEKLARACJA NA WAKACJE

Aktualności | Aneta | 17 czerwca 2020


Drodzy Rodzice!
(dotyczy tylko rodziców pracujących)

            W związku z koniecznością zaplanowania pracy przedszkola w miesiącach: lipcu i sierpniu 2020 r.  prosimy o zadeklarowanie, kto z Państwa potrzebuje opieki przedszkola dla swojego dziecka  w tym czasie.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w grupie ( maksymalnie 16 dzieci), proszę o przemyślaną decyzję.

Rodzice zdecydowani aby posłać swoje dziecko w lipcu lub/i sierpniu do przedszkola,  zobowiązani są do wcześniejszego zgłoszenia  swojego dziecka do dyrektora przedszkola, telefonicznie (tel. 502280172) lub mailowo (na adres: grazyna.jasinska@dobre-przedszkole.edu.pl)  do dnia 18.06.2020r. (zgłoszenia po tym terminie będą rozpatrywane tylko w sytuacji wolnych miejsc). Samo zgłoszenie nie gwarantuje jeszcze przyjęcia dziecka na czas wakacji do przedszkola.

W okresie ograniczonego funkcjonowania Przedszkola w związku z zapobieganiem rozprzestrzeniania się COVID-19, przedszkole nadal będzie funkcjonować zgodnie z reżimem sanitarnym tzn. zgodnie z wszystkimi wytycznymi GIS i MEN ( dopóki nie ulegną one zmianie).  W pierwszej kolejności z opieki przedszkolnej będą mogły skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu (oboje pracują) i są pracownikami systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracownikami handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujących zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19.

Rodziców, którzy zdecydują się złożyć deklaracje, zapraszamy  do kontaktu z dyrektorem telefonicznie lub mailowo.

DEKLARACJA do pobrania    https://drive.google.com/file/d/18H4pMAntqLKAkzi-oF82_a5qFbomVYeQ/view?usp=sharing

 

Grażyna Jasińska
dyrektor
Przedszkola Samorządowego nr 1
w Dobrym Mieście

Dodaj komentarz