„100 lecie odzyskania Niepodległości”- uroczystość ogólnoprzedszkolna

Aktualności | Aneta | 9 listopada 2018

W dniu 9 listopada wszyscy wspólnie świętowaliśmy obchody 100 lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.  W ramach obchodów tej pięknej rocznicy zorganizowaliśmy występy artystyczne wszystkich siedmiu grup przedszkolaków złożone z patriotycznych piosenek, wierszy oraz  wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu zaproszonych gości- absolwentek naszego przedszkola i członkiń Zespołu Serduszka prowadzonego przez Panią Sylwię Rudol-Pacholec.  po Po obejrzeniu krótkiego filmu edukacyjnego o powstaniu Polski i symbolach narodowych wspólnie odśpiewaliśmy hymn Polski. Na zakończenie ogłosiliśmy wyniki  zorganizowanego dla naszych przedszkolaków konkursu plastycznego pt.: „Piękna nasza Polska cała”, w którym wzięło udział wiele dzieci. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i upominki, a za wyróżnione prace wykonawcy otrzymali atrakcyjne nagrody.